Çeviksan Pulverizatör

Hakkımızda

Firmamız 'ÇEVİKSAN Pulverizatör Sanayi ve Ticaret' ismiyle 1999 yılında İbrahim Çevikarabacı - Haluk Uçgun
ortaklığıyla faaliyetlerine başlamıştır. Mevcut piyasayı detaylı ederek, pülverizatör sanayisinde eksikleri ve şikayetleri belirleyerek işe koyulduk.

Neydi bu şikayetler ve eksikler?

Bize göre en büyük eksiklik ürün kalitesi ve imalatçı firmaların birbirlerine karşı olan güven eksikliği. Biz hedef ve misyonumuzu bunlara göre belirledik, KALİTE ve GÜVEN değerlerini kendimize ilke edinerek maddi kazancı ikinci plana bıraktık. Bu özverinin karşılığını yıllar sonra ÇEVİKSAN markalı ürünlerin piyasada aranan bir marka olmasıyla aldık. İşte bizim en büyük kazancımız bu oldu. Diğer yandan yeniliklere açık bir firma olarak yeni ürünlerimizle ön plana çıkmaya gayret gösterdik. Çeşitli yeni tasarımlarımızla, çalışma disiplinimizle ve gelişen makine parkımızla sektörümüzde daima öncü olduk ve takdir gördük.

Öncü olmaya elimizden geldiğince, imkanlarımız ölçüsünde devam edeceğiz. Bu vesile ile ÇEVİKSAN’ı bir marka yapan siz değerli çiftçi kardeşlerimize ve makine imalatçısı arkadaşlarımıza TEŞEKKÜR etmeyi bir borç bilir, sizlere bol kazançlar diler,

Saygılarımızı Sunarız...